پرداخت الکترونیکی عوارض موتورسیکلت

پرداخت الکترونیکی عوارض موتورسیکلت

ارسال شده در: اخبار, بلاگ | 0

 

راه اندازی سامانه الکترونیکی پرداخت عوارض موتورسیکلت

 

به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران، از تاریخ 20 تیر ماه سال جاری، با راه‌اندازی سامانه عوارض موتور سیکلت، شهروندان تهرانی می‌توانند با مراجعه به پرتال شهرداري تهران به آدرسwww.tehran.ir عوارض ساليانه موتورسیکلت خود را به صورت غير حضوري پرداخت نمایند.

همچنین متقاضیان می‌توانند با انتخاب گزینه پست، مفاصا حساب مربوط به موتورسیکلت خود را نیز از طریق اداره پست و تنها بعد از طی 72 ساعت، تهیه کنند.
لازم به ذکر است متقاضیان گرامی باید در اولین اقدام الکترونیکی برای پرداخت عوارض موتورسیکلت، با یک نوبت مراجعه به دفاتر خدمات الکترونیک شهر نسبت به ثبت مراحل اداری خود اقدامات لازم را انجام دهند. همچنین همانند گذشته، شهرونداني که امکان پرداخت عوارض موتورسیکلت خود را به صورت الکترونيکي ندارند، می‌توانند با مراجعه به دفاتر خدمات الکترونيک در مناطق 22 گانه شهری، مراحل اداری آن را به صورت حضوری طی نمایند.
استفاده از سیستم مکانیزه پرداخت عوارض موتورسیکلت برای تمامی متقاضیان امکان‌پذیر بوده و طی نمودن مراحل آن با راهنمایی‌های موجود در سامانه، به راحتی صورت می‌پذیرد. همچنین در صورت بروز مشکل، شهروندان می‌توانند موارد پیش آمده را از طریق دفاتر خدمات الکترونیک شهر پیگیری کنند.

print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *