موتورسیکلت-پالس-۲۰۰-RS

پالس ۲۰۰ RS باجاج را بهتر بشناسیم!

ارسال شده در: بلاگ, دانستنی ها | 0
پالس ۲۰۰ RS باجاج را بهتر بشناسیم!

چراغی جلوی دوغلو بهترین گزینه برای جادهای بسیار تاریک است. چراغهای بشت که بسیار باهوش و قوی هستند., به صورتی که امکان دیده نشدن در شب را بسیار کاهش می د هند. بدنه این موتور از بدنه قوی با کارایی آیرودینامیکی ساخته شده است, مهم‌ترین کاربرد آیرودینامیک در مهندسی هوافضا است. البته آیرودینامیک کاربردهای زیاد دیگری هم دارد. در مهندسی خودرو، از آیرودینامیک برای طراحی بدنهٔ خودرو استفاده می‌شود تا نیروی پسای خودرو کم شود. مهندسان سازه از آیرودینامیک برای تحلیل اثر هواکشسانی جریان باد بر سازه‌هایی مثل آسمان‌خراش‌ها یا پل‌هایابرج‌ها استفاده می‌کنند. نخست
ترمزهای جلوی این موتور ABS که برای تمامی جاده ها طراحی شده است. همانطور که میدانند داشتن ترمز ABS یک مزیت بزرگ برای موتور سیکلت می باشد به دلیل اینکه کنترل بیشتر در پیچ های تند و جادهای لغزنده به موتور سوار میدهد. صندلی بسیار راحت این موتور به موتور سوار احساس راحتی بیشتری میدهد. جالب این است که بدانید پیشرفته ترین انجین که توسط شرکت باجاج طراحی شده است, 24.5 PS of raw power ready در این موتور به کار رفته است.سیستم انتقال قدرت بدون هیچ نغزی و سیستم روشن کردن کردن موتور بصورت لمسی که ویژگی خاصی به این موتور زیبا داده است.
اگزوز باور نکردنیه موتوربا صدای باور نکردنی آماده که برای مسیرهای بسیار بزرگ و طولانی. در آخر انجین این موتور بهترین عملکردو حت در زمانی که انجین داغ هست را دارد. در آخر  انجین این موتور بهترین عملکردو حتی در زمانی که موتور داغ است را دارد. در آخر می توانید پالس ۲۰۰ RS باجاج  را به صورت راحت از سایت بازرضا آن لاین خریده و در درب منزل یا محل کسب خود تحویل بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *