موتورسیکلت-هارلی-دیویدسون-harley-davidson

موتورسیکلت کروز Cruiser motorcycle

ارسال شده در: بلاگ, دانستنی ها | 0
موتورسیکلت کروز Cruiser motorcycle

یا همان موتورهای تفریحی یا موتورهای سفارشی اولین بار در بین سالهای ۱۹۳۰ تا ۱۹۶۰ در آمریکا طراحی  شده اند .شرکت موتورسیکلت هارلی دیویدسون, harley davidson motorcycle, از بیشتازان در وارد کردن این نوع کلاس موتورها در بازار است.

 انجین-دوقلو-موتورسیکت-هارلی-دیویدسون-harley-davidson-v-twin
انجین دو قلو موتورسیکت هارلی دیویدسون به صورت حرف “V” طراحی شده است

جالب این است که بدانید, انجین این موتورها به صورت دو قلو به صورت حرف V طراحی شده است.کف انجین موتور نزدیکی زیادی به کف جاده دارد. نیروی محرک این موتور به صورتی طراحی شده است که برای شتاب اولیه لازم به گاز دادن زیاد نمی باشد. سواری راحت برای کسانی که عاشق موتورسیکلت سواری هستند یکی دیگر از ویژ گیهای این نوع از کلاس موتور سیکت می باشد. از دیگر ویژ گیهای این موتور طراحی صندلی و فرمان آن است. نشستن روی این صندلی مانند نشستن روی صندلی بسیار راحت است و فرمان بلند این موتور سیکلت شمارو از خم شدن بر روی موتور سیکلت باز می دارد. به زبان ساده تر وقتی شما سوار این موتور می شوی به صورتی که لم داده باشید در حال کنترل آن هستید.

 

 

 

 

 موتورسیکلت چاپر  Chopper motorcycle
موتورسیکلت-چاپر-Chopper-motorcycle
موتورسیکلت چاپر Chopper motorcycle

یکی دیگر از نوع کلاس موتور سیکت های کروز, Cruiser motorcycle, تفریحی, یا سفارشی می باشد. مصرف سوخت بسیار پایین, بخشیدن حس راحتی, پیروزی از دیگر ویژگیهایی شاخص این موتورسیکت ها است. این موتورها از نظر طراحی ظاهری شبیه به رقیب خود هارلی دیویدسون می باشند.با این تفاوت که دارای صندلی بسیار راحتر و فرمان بسیار بلند تر می باشند.

امیدوارم با خواندن این مطلب به ویژگیهای یکی دیگر از کلاسهای موتور سیکت های کروز, Cruiser motorcycle, تفریحی پی برده باشید, تا مطلبی دیگر درباره سایر کلاسهای موتور سیکلت شما را به خدای بزرگ می سپارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *