موتورسیکلت برقی ایدکو

موتورسیکلت برقی در پیک بادپا

ارسال شده در: اخبار, بلاگ | 0

 

ورود موتورسیکلت برقی به ناوگان پیک بادپا

 

مدیرعامل شرکت حمل کالا و بار (پیک‌بادپا) از وجود 32 دستگاه موتور برقی آماده تحویل به راکبان پیک بادپا خبر داد.

غلامرضا ترابیان در گفت‌و‌گو با خبرنگار تین‌نیوز با بیان این مطلب که روزانه 15 هزار سفر توسط پیک‌بادپا انجام می‌شود، افزود: در حال حاضر 210 نمایندگی مجاز پیک بادپا در شهر‌ تهران مشغول به فعالیت هستند.

به گفته وی در حال حاضر  100 موتورسیکلت برقی وارد پیک‌بادپا شده که از این تعداد 32 دستگاه موتور برقی آماده تحویل به رانندگان این بخش از حمل‌و‌نقل عمومی است که به‌منظور استفاده در محدوده مرکزی شهر و منطقه 12 وارد ناوگان می‌شوند.

مدیرعامل شرکت حمل کالا و بار (پیک بادپا) با بیان اینکه در نظر داریم تا با ارائه آموزش‌های مناسب به موتورسیکلت سواران، میزان بروز حوادث و سوانح را در این بخش به‌شدت کاهش دهیم، تاکید کرد: آمارها در یک سال اخیر نشان می‌دهد هیچ تصادف منجر به فوت از سوی رانندگان پیک‌بادپا صورت نگرفته است. هم‌چنین طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده در نظر داریم تا لباس‌، موتور و کلاه ایمنی راکبان این پیک نیز به شکل واحدی یک‌دست شود.

ترابیان با بیان اینکه سامانه 8282 به صورت شبانه‌روز آماده انجام وظیفه و جابه‌جایی مرسولات شهروندان است، خاطر‌نشان کرد: صرف‌نظر از بحث جابه‌جایی خرده‌بار، کار جدیدی را تحت عنوان حمل‌و‌نقل کالاهای انبوه و حجیم سازمان‌و نهادها در این شرکت آغاز کرده‌ایم که مورد اقبال سازمان‌ها قرار گرفته است.

وی از شرکت پیک بادپا به‌عنوان اولین شرکت حمل‌و‌نقلی استفاده‌کننده از موتور برقی در سیستم اداری یاد کرد و گفت: شرکت پیک‌بادپا به این منظور 100 دستگاه موتور‌سیکلت برقی را به‌تدریج در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد.

نوشته شده از سایت :  www.tnews.ir

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *