موتورسیکلت برقی ایدکو

شماره گذاری 70 موتورسیکلت برقی

ارسال شده در: اخبار, بلاگ | 0

 

شماره گذاری 70 موتورسیکلت برقی در تهران

 

مدیر ستاد معاینه فنی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از شماره گذاری و صدور مجوز تردد 70 دستگاه موتورسیکلت برقی برای تردد در معابر پایتخت خبر داد.

سیدنواب حسینی منش روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ذاکرنیوز افزود: براساس هماهنگی های انجام شده کار صدور مجوز و شماره گذاری این موتورسیکلت ها ظرف 10 روز آینده انجام خواهد شد.
وی تصریح کرد: این تعداد موتورسیکلت برقی در سازمان های دولتی از جمله پست، شهرداری و پیک های موتوری(بادپا وابسته به شهرداری) مورد استفاده قرار می گیرند.
وی با اشاره به ایجاد آلودگی هوا به واسطه تردد زیاد موتورسیکلت ها در محدوده مرکزی(بازار) منطقه 12 شهر تهران، تصریح کرد: برهمین اساس شهرداری تهران موتورسیکلت های برقی را برای انجام کارهای مرتبط در منطقه 12 پایتخت(محدوده مرکزی و بازار شهر) بکار خواهد گرفت.
حسینی منش با اشاره به استقبال کم مردم برای خرید موتورسیکلت های برقی، تصریح کرد: اختلاف قیمت موتورسیکلت های برقی در مقایسه با موتورسیکلت های کاربراتوری موجب استقبال کم مردم برای خرید این وسیله نقلیه موتوری شده است.
وی اظهار کرد: دراین راستا تفاهم نامه ای میان شهرداری تهران با مجموعه صاایران و وزارت دفاع درخصوص بومی سازی موتورسیکلت های برقی به امضا رسیده است.
حسینی منش افزود: همچنین شرکت لیزینگ شهر نیز پرداخت تسهیلاتی را برای خرید موتورسیکلت های برقی در نظر گرفته که متقاضیان دریافت این تسهیلات باید در سامانه اینترنتی این شرکت ثبت نام کنند.
مدیر ستاد معاینه فنی شهرداری شهرداری تهران گفت: از سوی دیگر تصویب طرح ممنوعیت شماره گذاری موتورسیکلت های کاربراتوری در دی ماه سال گذشته، از جمله اقدمات انجام شده در راستای کاهش میزان آلودگی هوای تهران با جایگزینی موتورسیکلت های برقی به جای کاربراتوری است.
موضوع استفاده از موتورسیکلت های برقی بجای موتورسیکلت های کاربراتوری با هدف کاهش میزان آلودگی هوا به ویژه در کلانشهر مورد توجه مسئولان قرار دارد.
درهمین ارتباط شهرداری تهران سال گذشته اقدام به برپایی نمایشگاه موتورسیکلت های هییبریدی کرد و وعده داد تسهیلات بانکی مناسبی را نیز برای خرید این وسیله نقلیه موتوری به منظور کاهش آلودگی ناشی از تردد موتورسیکلت های کاربراتوری به متقاضیان چرداخت می کند.

نوشته شده از سایت : www.tnews.ir

شما میتوانید در سایت بازرضا شرایط خرید و مشخصات فنی موتورسیکلت برقی ایدکو را مشاهده کنید و شفارش دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *