رونمایی از موتور سیکلت برقی در دی ماه

ارسال شده در: اخبار, بلاگ | 0
توضیح از سایت بازرضا : عکس موتورسیکلت نمایش داده شده به دلیل نداشتن عکس در خود خبر گذاشته شده و مربوط  به یکی از موتورسیکلتهای برقی قبلا تولید شده توسط شرکت ایدکو می باشد و این عکس فقط جهت کامل شدن متن خبر با عکس موتورسیکلت برقی می باشد .
دبیر نمایشگاه بین‌المللی موتور سیکلت:
از هدفگذاری تولیدکنندگان برای تولید موتور سیکلت های برقی و هیبریدی در کشور خبر داد و گفت: در دی ماه امسال از موتور سیکلت برقی صددرصد داخلی رونمایی خواهد شد.
فریبا خاکزاد در نشست خبری با اشاره به اینکه سالانه 40 هزار موتور سیکلت در تهران پلاک گذاری می شوند، اظهار داشت: هم اکنون تولیدکنندگان در صنعت موتور سیکلت به دنبال تولید محصولات متنوع از جمله موتور سیکلت های برقی و هیبریدی هستند برای تحقق این هدف مذاکراتی هم با چند شرکت خارجی انجام شده است.
وی با بیان اینکه شرکت‌های داخلی بعد از لغو تحریم ها توانسته اند نمایندگی چند برند خارجی را دریافت کنند، افزود: برای تولید موتور سیکلت‌های برقی و هیبریدی علاوه بر سرمایه گذاری نیازمند ایجاد زیر ساخت‌های مناسب هستیم که این موضوع باید در دستور کار مسئولین قرار گیرد.
دبیر نمایشگاه بین‌المللی موتور سیکلت اضافه کرد: در حال حاضر حدود 60 تولیدکننده موتور سیکلت در کشور ثبت شده اند که از این میان 40 واحد فعال هستند. در بخش خودروهای برقی و هیبریدی باید بگویم که در حال حاضر این تکنولوژی در جهان وجود دارد و تعداد مشخصی خودرو و وسیله نقلیه با چنین ساختاری به کشور وارد شده ، اما فرآیند استفاده و تولید چنین محصولاتی در کشور وارد نشده است.
 خاکزاد افزود: صنف تولید موتور سیکلت کوچک است اما در حال حاضر اکثر این واحدهای مونتاژکار و تولیدکننده پروانه بهره‌برداری خط تولید دریافت کرده اند و پیش بینی می شود در سال جاری میزان جذب سرمایه خارجی در این بخش افزایش یابد.
وی در ادامه به برگزاری سومین دوره نمایشگاه بین المللی صنعت موتور سیکلت ایران اشاره کرد و اظهار داشت: این نمایشگاه عاملی شده تا تولیدکنندگان و عاملان فروش شهرستان با یکدیگر ارتباط و هماهنگی بهتری پیدا کنند و این در حالی است که مسیر ورود برندهای مطرح جهان هم در حال گشایش است. نمایشگاه ایران رایدکس از 15 دیماه تا 18 دیماه امسال با حضور 100 شرکت و نهاد مرتبط و بیش از 82 برند معتبر داخلی و خارجی از 14 کشور چین، امارات، هند، ژاپن، اتریش، ایتالیا، استرالیا، فرانسه، اسپانیا، آلمان، آمریکا، تایوان و کره شرکت برگزار خواهد شد و قرار است در آن از موتور سیکلت برقی صد در صد داخلی رونمایی شود.
نوشته شده از ادرس سایت : tnews.ir/poolnews.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *