راکز ۱۲۵ Rocks راحت و جذاب

ارسال شده در: بلاگ, دانستنی ها | 2

موتورسیکت راکز ۱۲۵ Rocks از محصولات شرکت TVS تی وی اس هند می باشد که برای آسایش راننده با اینکه کلاج اتوماتیک است ولی دسته کلاج نیز برای تعویض دستی دنده نیز فراهم شده است تا راننده بتواند هم بدون کلاج و هم با کلاج دنده را به راحتی عوض کند.

این موتورسیکلت از تکنولوژی رنگ خوبی بهره می برد و دارای رنگ بندی متنوع می باشد که در سایت بازرضا دات کام می توانید رنگ بندی آن را مشاهده کنید .

سواری موتورسیکلت راکز  ۱۲۵ بسیار لذت بخش است و در سرعت های بالا دچار لرزش نمی شود و حتی با دو سرنشین و شتاب گیری دوباره دارای کم شدن سرعت و شتابش نمی شود.

Rocks 125 راکز دارای دو مدل است با سیستم MP3 و USB دارای قیمت بیشتر می باشد و مدل بدون USB دارای قیمت کمتری است که در سایت بازرضا داتکام قیمت ها و مدل های راگز ۱۲۵ را می توانید ببینید .

همچنین این موتورسیکلت در هر ۱۰۰ کیلومتر ۱/۹ لیتر مصرف بنزین دارد و در گروه موتورسیکلت های طرح ویو از کیفیت بالایی برخوردار است .

یرای خرید موتورسیکلت راکز ۱۲۵ وارد سایت بازرضا داتکام www.bazreza.com  شوید ، براحتی مقایسه کنید و در کمترین زمان  و با مناسب ترین قیمت خریداری کنید.

2 Responses

  1. سعید هادلی

    با سلام

    ایده سایت شما و این نوع بازاریابی بدیع و بسیار بی نظیره و گمان میکنم بازار کسب خوبی داشته باشید و همچنین با ساماندهی و تغییرات بسیار جزئی در قسمت تبلیغات، فروش و تحویل(تهران و چند استان دیگر) میتوان سقف سودآوری را بشکل چشمگیری بالا برد.
    بنده سعید هادلی مدیر و مؤسس دو شرکت طاها در آسیا استان اصفهان و تهران درب سازه فعال در تهران، در صورت صلاح دید شما مایلم سرمایه گذاری بخشی از فعالیت شرکت شما را عهده دار بشوم.

  2. reza.k.2002

    لطفا هر وقت اطلاعاتی در مورد موتور سیکلت می گذارید حداکثر سرعت موتور سیکلت را قید کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *