تاریخچه شرکت گروه صنعتی زیگما

تاریخچه شرکت گروه صنعتی زیگما

ارسال شده در: بلاگ, تاریخچه | 2

با گسترش روز افزون جمعیت و در نتیجه افزایش ترافیک معابر شهری، موتورسیکلت به عنوان وسیله نقلیه ای سریع به یکی از ارکان اصلی زندگی شهری مبدل گشته است. مزایایی همچون قدرت مانور بالا در فضاهای کوچک، فضای پارک کم، مصرف کمتر سوخت نسبت به سایر وسایل نقلیه و در نتیجه هزینه پایین جا به جایی، موتورسیکلت را به یکی از وسایل نقلیه محبوب به خصوص در شهرهای بزرگ و پرجمعیت تبدیل کرده است.

در همین راستا  شرکت تولیدی صنعتی سیکلت سازان آسیا (گروه صنعتی زیگما) در سال 1385 خورشیدی در زمینی به مساحت  8000 مترمریع واقع در شهرک صنعتی “شکوهیه” فعالیت خود را آغاز کرد. این واحد صنعتی با بهره گیری از کارشناسانی با تجربه در زمینه موتورسیکلت و قطعات، دو خط تولید مکانیزه و مونتاژی دقیق و منحصر به فرد، سعی در پیشبرد مداوم هدف خود یعنی تولید موتورسیکلتی با کیفیت داشته است که به لطف پروردگار، توانسته رتبه اول کیفیت در زمینه موتور سیکلت 125سی سی با برند زیگما(XIGMA) را کسب نماید.

در پایان گروه صنعتی زیگما ضمن آرزوی سلامتی برای همه موتورسواران عزیز، بر استفاده از کلاه ایمنی و رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی تاکید دارد.

 

نوشته شده از سایت : www.xigma.ir

2 Responses

  1. رامین بدری

    سلام خسته نباشید ودورد برشما شرکت سازان آسیا(گروه صنعتی زیگما) می خواستم بگم من موتور ایرانی همه مدل خریدم چون من کارم با موتور شرک الوپیک استخدام هستم به امید خدا مشغولم می خواستم بگم واقعا صفت وقرص میباشد من که واقعا راضی هستم انگار سوارcdi ژاپن شدی…فقط یه مشکلی زیگما لوازماش توی بازار نیستش لوازم فابریک میگم.من هم هروقت میرم نمایندگی لوازم میخوام میگه نیومده کارخانه تولید نمیکنه.این مشکلو برطرف کنید.

  2. نظرزاده

    سلام خسته نباشید
    لوارم موتورمو مثل باک زرد با قاب بغل یک سری لوازم هاشو ازکجا تهیه کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *