تاریخچه شرکت پیشتازموتور

ارسال شده در: بلاگ, تاریخچه | 0

گروه صنعتی پیشتاز موتور شامل پیشتاز موتور خراسان، پیشتاز موتور توس و پیشتاز موتور مرو فعالیت خود را با مدیریت ارزنده و تخصص مدار آقای احمد عرفانی با اتکاء به بیش از نیم قرن تجربه درخشان حاج ابوالقاسم عرفانی یکی از نامداران صنعت موتورسیکلت با انگیزه ایجاد رونق در این صنعت، حمایت از مصرف کنندگان، نیل به خودکفایی و ایجاد اشتغال آغاز نمود. پیشتاز موتور خراسان به عنوان نماینده انحصاری مونتاژ و عرضه موتور سیکلت ها ی روسی ایژپلانتا در ایران در سال 1373 تاسیس گردید ولی با توجه به دوزمانه بودن موتورسیکلت های ایژ و آلودگی بالای زیست محیطی این نوع موتورسیکلت ها علی رقم کیفیت بالای آن، مدیریت مجموعه آقای احمد عرفانی را بر آن داشت که در جهت حمایت از حقوق مصرف کنندگان و حفظ و سلامت جامعه اقدام به تاسیس پیشتاز موتور توس در سال 1380 و تولید موتور های 4 زمانه نماید.

شرکت پیشتاز موتور توس دارای یک واحد تولید به مساحت 15000 مترمربع برای تولید و مونتاژ موتور سیکلت واقع در شهرک صنعتی ماشین آلات و فن آوری های برتر مشهد می باشد که دارای سالن تولید، انبار محصول، انبار مواد اولیه و لوازم یدکی و بخش اداری است. در حال حاضر این شرکت با بهره گیری از 150 نفر پرسنل متخصص و نیمه متخصص قادر به تولید سالانه 50000 دستگاه موتور سیکلت در یک شیفت کاری می باشد که با توجه به نیاز بازار تا 60 درصد قابل افزایش است. از محصولات تولیدی این شرکت می توان به انواع موتور های شهری با ظرفیت 125 سی سی، 150 سی سی و 200 سی سی، بدون کلاج با ظرفیت 110 سی سی و 125 سی سی، برون شهری 200 سی سی ، انواع موتورهای چهار چرخ، کالسکه خانواده و موتور های برقی اشاره نمود که دارای مدلهای بسیار متنوع، کیفیتهای ممتاز و استانداردهای اروپایی آلایندگی زیست محیطی یورو 3 می باشد. گروه صنعتی پیشتاز موتور به عنوان یکی از برترین برندهای کشور هم اکنون دارای بیش از 50 زیر مجموعه تولیدی بوده که انواع قطعات موتورسیکلت را با استانداردهای بالای کیفی تولید می نماید.

هدف عالی مدیریت ارشد گروه صنعتی پیشتاز موتور توسعه فعالیتهای شرکت در سراسر کشور با ارائه محصولات با کیفیت و منطبق با خواسته و نیاز مشتریان و در عین حال متمایز با سایر رقبا در یک فضای سالم رقابتی می باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *