• تاریخچه-شرکت-موتورسیکلت-ایران-دوچرخ
  • تاریخچه-شرکت-موتورسیکلت-ایران-دوچرخ

تاریخچه شرکت موتورسیکلت ایران دوچرخ

ارسال شده در: بلاگ, تاریخچه | 1
تاریخچه شرکت موتورسيكلت  ایران دوچرخ

شركت ايران دوچرخ در سال 1349 به منظور توليد انواع دوچرخه و موتورسيكلت گازي و دنده اي با همكاري فني و تجاري شركت هاي مشهور و بزرگ چون پژو فرانسه و ياماها موتور ژاپن تاسيس گرديد.

عمليات ساختماني و تاسيساتي و نصب ماشين آلات حدود 2 سال بطول انجاميد و شركت از سال 1351 عملا بهره برداري از كارخانجات خود را در شهر صنعتي البرز واقع در نزديكي قزوين آغاز نمود . كارخانجات شركت در زميني به مساحت 80000 متر مربع واقع گرديده كه بر روي آن مجموعا 58000 متر مربع سالن و ساختمان هاي اداري و خدماتي احداث شده است و امروزه با داشتن پرسنل مجرب و متخصص و ظرفيت سالانه 125000 دستگاه انواع موتورسيكلت و 204000 دستگاه انواع دوچرخه ، يكي از بزرگترين كارخانجات توليد دوچرخه و موتور سيكلت در ايران و يكي از مهمترين صادركنندگان موتورسيكلت به كشورهاي همسايه مانند افغانستان ، عراق و پاكستان مي باشد . شركت ايران دوچرخ ( IRDOCO ) باداشتن واحد تحقيقاتي ( R & D ) و با استفاده از سيستم هاي كامپيوتري ، واحدهايي از قبيل بخش رنگ ، آبكاري ، آزمايشگاه فيزيك و شيمي و سه خط مونتاژ ، عمليات توليد انواع موتورسيكلت و دوچرخه را انجام مي دهد.
شركت ايران دوچرخ بر اساس توانمندي هاي علمي و فني صادركننده گواهينامه هاي كيفيت و استاندارد از طرف موسسه استاندارد و تحقيقات صنعتي ايران مي باشد به طوري كه امروز جوانان ايران نام ايران دوچرخ را مترادف با كيفيت ، زيبايي و استحكام مي دانند.

شرکت ایران دوچرخ انواع کلاس موتورسیکلتهای سرعتی ، کلاس موتورسیکلتهای تریل، کلاس موتورسیکلتهای چهارچرخ ، کلاس موتورسیکلتهای شهری،کلاس موتورسیکلتهای کاپ،کلاس موتورسیکلتهای برقی،کلاس دوچرخه ای برقی تولید و به بازار عرضه می کند. شما میتوانید با پرداخت – آ ن لا ین یا درفروشگاه باز رضا از معتبر ترین نمایند گیهای موتور سیکلت در ایران در زمان بسیار کم در درب منزل یا فرشگاه خود تحویل بگیرید. امیدوارم که با خواندن این مطلب به تاریخچه شرکت موتورسيكلت ایران دوچرخ آشنا شده باشید. تا مطلب بعد درباره محصولات شرکت موتورسيكلت ایران دوچرخ شما را به خدای بزرگ می سپارم.

 

  1. هیوا فلاحی

    آیا تریل 200 سی سی ایردوکو موتورش زنجیریه یا بادامکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *