تاریخچه شرکت تکتاز موتور

تاریخچه شرکت تکتاز موتور

ارسال شده در: بلاگ, تاریخچه | 2

تاریخچه شرکت تکتاز موتور

تاریخچه شرکت تک تاز موتور بر می گردد به  سال  ۱۸/۱۲/۱۳۷۵. کارخانه این شرکت واقع در شهر صنعتی البرز ( قزوین ) در زمینی به مساحت ۱۰۰۳۴ متر مربع و تعداد ۴ سالن به مساحت ۵۰۰۰ متر مربع و ساختمان اداری به مساحت ۵۰۰ متر مربع تجهیز و در مهر ماه ۱۳۷۷ راه اندازی شد.  در آبان ماه ۱۳۷۷ ،TK 125 بعنوان اولین محصول تولید این شرکت با همکاری شرکت HartFord تایوان تولید و به بازار عرضه شد . خطوط رنگ پودری این شرکت درآذر ماه ۱۳۷۷ با ظرفیت رنــگ آمیزی ۴۵۰۰ قطعه دریک شیفت راه اندازی و به بهره برداری رسید . در تاریخ ۱۳۷۸/۴/۷ کارخانه قطعه سازی این شرکت در زمینی به مساحت ۶۰۰۰ متر مربع و در دو سالن جمعا” ۴۵۰۰ متر مربع و ساختمان اداری ۴۰۰ متر مربع راه اندازی شد . مدل Hart ford VR 150 در تاریخ ۱۳۸۲ به تولید انبوه رسید . مدل VR 150 که ساخت شرکت Hart ford تایوان می باشد ، یک مدل Off road بوده و مجهز به انجین ۱۵۰cc و ترمز جلو دیسک و تک کمک فنر عقب می باشد . جهت اخذ لیسانس شرکت سوزوکی ژاپن و تولید محصولات آن شرکت در ایران در تاریخ ۱۹۹۸ / Nov/21 مذاکرات با سوزوکی ژاپن آغاز و نهایتادر تاریخ ۲۰۰۰ / Oct/18 لیسانس سوزوکی ژاپن دریافت شد .
بعد از خرید دانش فنی تولید مدل GS 125 از سوزوکی ژاپن در تاریخ ۲۰/۰۶/۱۳۸۰ , مجوز تولید مدل Suzuki Gs 125 دریافت گردید. در تاریخ فروردین ۱۳۷۸ واحد خدمات بعد از فروش بمنظور ارائه خدمات به خریداران محصولات این شرکت تشکیل گردید .

موتورسیکلت تکتاز ۱۲۵, یکی از محصولات محبوب این شرکت در میان موتورسیکلت سواران است.

فعالیتهای واحد خدمات پس از فروش :
تشکیل واحدهای خدمات پس از فروش در سراسر کشور .
آموزش تعمیرکاران جهت ارائه سرویس .
تعمیر و نگهداری محصولات ارائه شده به مشتریان .
تامین قطعات یدکی و عرضه آن در نمایندگی های این شرکت می با شد
با توجه به نیاز بازار ایران به مدل ATV ، در مرداد ماه ۱۳۸۶ ، مدل ATV -90 با همکاری شرکت Herchee تایوان تولید و به بازار عرضه شد .
در تاریخ ۱۳۸۴/۲/۲ این شرکت موفق به دریافت Iso 9001-2000 از شرکت MIC گردید .

2 پاسخ

  1. […] شرکت تکتاز موتور سوزوکی GSX  150  را که طراحی شده توسط کارشناسان و مهندسین سری افسانه ای GSX – R سوزوکی که در نوع خود از عملکرد و سواری فوق العاده ای برخوردار است ، برای خریداران موتورسیکلت و دوستاران سوزوکی وارد بازار ایران کرده است . […]

  2. تکتاز واقعا موتوره…خودم دارم مدل 82 مرگ نداره.دم شرکتش گرم واقعا

ارسال پاسخ